Søg

Print side

Foreningssekretariatet: Hvad kan vi hjælpe dig med?

  

Mike Dranov

Foreningsdirektør

Mail: mike.dranov@coop.dk
Telefon: 52 21 32 54

Erminia Chimento 

HR og administration

Mail: erminia.chimento@coop.dk
Telefon: 30 91 92 20

Ledelsessekretariat

 

Jens Skipper Rasmussen

Chef for ledelsessekretariat

Mail: jens.skipper@coop.dk
Telefon: 21 24 61 18 



Jette Nielsen

Juridisk konsulent

Mail: jette.nielsen@coop.dk
Telefon: 23 29 90 92

Helene Bjerregaard Ipsen

Foreningssekretær

Mail: helene.ipsen@coop.dk

Telefon: 21 12 50 69

 


Marianne Svensson

Kontorassistent

Mail: marianne.svensson@coop.dk

Telefon: 28 10 69 46

 

Karin Kæseler

PA

Mail: karin.kaeseler@coop.dk

Telefon: 51 59 30 00

  

Uddannelse og Innovation

 

Carsten Lingren

Uddannelsesansvarlig

Mail: carsten.lingren@coop.dk
Telefon: 27 75 75 35

Lone Bygwraa

Uddannelse og aktiviteter

Mail: lone.bygwraa@coop.dk
Telefon: 27 75 75 31

Karsten Toksvig

Specialkonsulent og uddannelse

Mail: karsten.toksvig@coop.dk
Telefon: 24 95 91 59

Karsten Thomsen

Specialkonsulent og uddannelse

Mail: karsten.thomsen@coop.dk
Telefon: 21 12 93 16



Maria Toronczyk 

Projektleder - pt. på orlov

Mail: maria.toronczyk@coop.dk
Telefon: 26 77 05 19



Nicolai Jæpelt

Projektleder

Mail: nicolai.jaepelt@coop.dk
Telefon: 29 13 76 65 



Helle Pitters

Projektleder

Mail: helle.pitters@coop.dk
Telefon: 21 16 45 75

Foreningsudvikling

 


Malene Brandt

Chef for foreningskonsulenter

Konsulent for Nordsjælland og Bornholm.

Mail: malene.brandt@coop.dk
Telefon: 26 23 18 49



Signe Mie Jensen, foreningskonsulent

Konsulent for København, Københavns Omegn og Sjælland

Mail: signe.mie.jensen@coop.dk
Telefon: 20 29 77 64 



Claus Jespersen, foreningskonsulent

Konsulent for Nord- og Østjylland

Mail: claus.jespersen@coop.dk
Telefon: 30 91 68 24 



Erik Lindholt Andersen, foreningskonsulent

Konsulent for Fyn, Sydjylland og Sjælland

Mail: erik.lindholt.andersen@coop.dk
Telefon: 30 54 20 85



Tine Ørnebjerg Pedersen

Projektleder

Mail: tine.oernebjerg.pedersen@coop.dk
Telefon: 29 74 60 47

 

Kommunikation

 



Karsten Kolding

Chefredaktør og kommunikationschef

Mail: karsten.kolding@coop.dk
Telefon: 30 91 92 77



Flemming Jørgensen

Redaktør, Coop & Co.
 
Mail: flemming.joergensen@coop.dk
Telefon: 30 91 92 31 
  


June Risum Scheibel

Kommunikationskonsulent

Mail: june.scheibel@coop.dk
Telefon: 22 53 68 75

 

GBO